bitcoin miner

آموزش استخراج بیت کوین

بیت کوین :

بیت کوین

بیت‌کوین (Bitcoin) یک ارز رمز و نظام پرداخت جهانی با کارکردهای مشابه پول بی‌پشتوانه است، اما از نظر حقوقی هیچ کشوری آن را به عنوان پول قانونی به رسمیت نشناخته است. از نظر فنی بیت‌کوین نخستین پول دیجیتال غیرمتمرکز است. چرا که بدون بانک مرکزی یا مسئول مرکزی کار می‌کند.

گره‌ها با استفاده از تکنولوژی رمزنگاری (Cryptography)، این تراکنش‌ها را بازبینی کرده و در یک دفتر کل توزیع‌شده عمومی که به آن زنجیره بلوکی گفته می‌شود ضبط می‌کنند.

در چندسال گذشته ارزش بیت‌کوین در بازارهای جهانی از چند صدم دلار آمریکا به چندهزار دلار افزایش یافته‌است.تعداد شرکت‌های خدماتی و تاجرانی که بیت‌کوین می‌پذیرند نیز در حال افزایش است.

هیچ‌کس مالک شبکه بیت‌کوین نیست و مانند ایمیل، این کاربران بیت‌کوین هستند که آن را کنترل می‌کنند. کاربردهای بیت‌کوین در هیچ‌کدام از دیگر سیستم‌های پرداخت دیگر یافتنی نیست.

آموزش استخراج بیت کوین (ماینینگ ) :

استخراج بیت کوین می تواند بسیار سودآور باشد به شرطی که برق ارزان و سخت افزار مناسب این کار را داشته باشید. به خاطر داشته باشید که استخراج بیت کوین رقابتی است. کشور چین به دلیل برق ارزان تر غالب استخراج بیت کوین جهان را در اختیار دارد.

همانگونه که شاید خبرداشته باشید روش های زیادی برای استخراج یا به اصطلاح ماینینگ ارزهای دیجیتالی به خصوص بیت کوین وجود دارد.یکی از این روش ها استفاده از سرویس های رایگان شرکت های ارائه دهنده خدمات استخراج ارز دیجیتالی می‌باشد.

امروز قصد معرفی یک وب سایت داریم که با دراختیار گذاشتن نرم افزار ماینینگ خودکار(رایگان) به کاربران محبوبیت زیادی پیدا کرده است. شما باید از طریق لینک زیر به وب سایت مربوطه رفته و پس از ثبت نام و معرفی کیف پول الکترونیکی خود اقدام به دانلود و نصب نرم افزار کنید و بدون هیچ سرمایه ای تنها با استفاده از منابع سیستم خود تجارت سودآور خودرا آغاز نمایید!

ورود به وب سایت و دانلود نرم افزار استخراج بیت کوین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *